podlahy

Vinyl

Vinylové podlahy dokonale imitují dřevěné podlahy, dlažbu nebo kámen.

Dodání:

  • ve formátech čtverců či lamel

Výhody vinylových podlah:

  • nabízí nepřeberné množství barev a moderní vzhled
  • snadná údržba, pokládka a vyměnitelnost dílců
  • také snese vysoký stupeň zátěže a je protiskluzová
  • vhodná pro alergiky, má tepelně izolační vlastnosti.
  • je odolná i proti pádům předmětů
  • živostnost 30 - 50 let

Využití vinylové podlahy:

  • v bankách, hotelech, nemocnicích, domácnostech, restauracích, obchodech....
  • doma ji můžete bez obav položit v kuchyni nebo v koupelně - vlhko jí nevadí

 

U nás zakoupíte vinylové podlahy od těchto výrobců:

Quickstep

 Vinylové podlahy značky Quickstep nabízí široké spektrum dřevěných a kamenných dekorů, vyznačují se jednoduchou pokládkou a vysokou kvalitou. Více informací najdete na:

Vinylové podlahy Quickstep

Wineo

Tyto podlahy od německého výrobce dokonale imitují dřevěnou nebo kamennou strukturu, nabízí bezpečnou a rychlou pokládku, jsou voděodolné, protiskluzové a mají dlouhou životnost.

Fatraclick

Vinylové podlahy Fatraclick od českého výrobce nabízí perfektní imitaci dřeva, snadnou pokládku pomocí zámkového systému Uniclic a jsou vhodné také pro podlahové topení.

Thermofix

Thermofix je speciální heterogenní podlahovina, která se vyrábí v České republice. Tyto podlahy mají velmi vysokou odolnost vůči opotřebení a díky výbornému teplotnímu vjemu jsou vhodné i pro podlahové topení. Tyto podlahy nabízíme v kolekci Dřevo a Kámen.

Floover

Floover jsou vinylové podlahy švýcarské kvality. Tyto podlahy jsou robustní, flexibilní, vyznačují se 100% voděodolností a jsou tepelně i hlukově izolační.

Tarkett

Jedná se o komfortní a designové podlahy s jednoduchou pokládkou. Tyto podlahy nabízí moderní dekory, které dokonale imitují dřevo a kámen. Díky vysoké odolnosti se hodí jak do domácnosti, tak i do komerčních prostorů.

Vepo

Vepo je heterogenní podlahová krytina vyráběná v dílcích. Má vysokou rozměrovou stabilitu, kterou zaručuje skelná stabilizační mřížka. Podlaha Vepo se vyznačuje snadnou údržbou, odolností vůči vodě a zdravotní nezávadností.

Vitality

Kolekce vinylových podlah Vitality nabízí širou škálu kvalit a designu. Podlahy se vyrábí v Belgii, a to s použitím těch nejkvalitnějších materiálů. Zákazníkům jsou k dispozici 3 různé formáty podlah, zámkový systém Uniclic, velmi tichá a měkká podlaha a především 100% voděodolnost produktu.

Více informací o vinylových podlahách Vitality zde.

FLOOR FOREVER VINYL

Vinylové podlahy značky FLOOR FOREVER VINYL jsou preferovaným materiálem jak z hlediska své funkčnosti a spolehlivosti, tak i z pohledu propracovaného designu. V současné době poptávce dominují vinylové podlahy s označením Original SPC Vinyl DIAMOND RIGID® vyznačující se extrémní odolností, pevností a rozměrovou stabilitou.

Více informací o vinylových podlahách FLOOR FOREVER VINYL naleznete zde.