podlahy

Laminátové

Laminátové podlahy představují levnější variantu a dokonalou napodobeninu dřevěné podlahy.

Laminátové podlahy jsou odolné proti poškrábání, snadno se udržují. Jsou kompatibilní s podlahovým topením a vyznačují se dlouhou trvanlivostí (až 25 let). Jejich montáž je velice snadná, jednoduše se zacvakne dohromady, s tím souvisí i snadná demontáž. S laminátovou podlahou lze docílit vzhledu dřeva, dlaždice nebo kamenné podlahy. Má také antistatické vlastnosti, nepřitahuje prach a proto je vhodná pro alergiky.

Jsou vhodné do všech prostorů, jde však třeba zvolit správnou třídu zátěže. Podlaha s nižší zátěží se hodí do ložnic, jídelen nebo pracoven (zátěž 23). S vyšší zátěží do obýváků, předsíní nebo kuchyní (zátěž 31). Je možné je využívat i do komerečních prostor jako jsou kanceláře, hotelové pokoje, obchody apod. Článek o našich laminátových podlahách k dispozici zde.

 

Nabízíme Vám laminátové podlahy od těchto výrobců:

Quick-Step

Upozornění! S ohledem na probíhající válku na Ukrajině se zastavuje prodej kolekcí laminátových podlah, které se vyrábějí v Rusku. Jedná se o tyto kolekce podlah a jejich dekory:

Impressive Patterns – dekory IPA4142, IPA4145, IPA4160, IPA4161, IPA4162, IPA4164.

Impressive/Impressive Ultra – dekory IM/IMPU1859, IM/IMU1861, IM/IMU1853, IM/IMU1860, IM/IMU1850, IM/IMU1862.

Eligna – dekor EL3466.

U nás zakoupíte veškeré laminátové podlahy Quick-Step. Další informace o těchto laminátových podlahách naleznete zde: laminátové podlahy Quick-Step.

Egger

Laminátové podlahy Egger dokonale imitují dřevo a mají povrch, který je odolný proti vodě i poškrábání. Podlahy mají antistatické vlastnosti a zámek JUST clic pro snadnou instalaci.Tyto podlahy nabízí vysokou stabilitu a dlouhou životnost.

Rooms 

Laminátové podlahy Roomst vynikají strukturou podlahy, která imituje dřevo. Podlahy Romms se velmi snadno udržují. Výborná stabilita těchto podlah je zajištěna vysokou hustotou HDF desky. Podlahy jsou dostupné v různých tloušťkách a dekorech.

Kronotex

Tyto podlahy jsou vyráběny v Německu a díky německé technologii mají vysoký standard. Laminátové podlahy Kronotex jsou robustní, odolné a nabízejí dlouhou záruku. Podlahy Kronotex neobsahují žádné ftaláty a sestávají převážně z obnovitelných surovin.

Vitality

Kolekce Vitality nabízí širokou škálu kvalit a designů. Podlahy Vitality jsou vyráběny v Belgii z těch nejlepších materiálů. Laminátová podlaha Vitality má krásný design, různé formáty lamel, mimořádné technologie jako Aqua Protect a inovativní zacvakávací systémy pro snadnou instalaci.