podlahy

Dřevěné

Dřevěné podlahy jsou vhodné především do bytových prostor nebo i kanceláří s menším zatížením. Výhodou těchto podlah je pocit tepla, který vnímáme při kontaktu s podlahou, široká paleta barev jednotlivých dřevin a příjemný přírodní charakter. Dřevěná podlaha však vyžaduje ohleduplné zacházení, jinak se může vrchní vrstva poškodit. Dřevěné podlahy se totiž nedají po poškození zbrousit. Další informace zde.

 

U nás zakoupíte dřevěné podlahy od těchto výrobců:

Quickstep - do 1. 4. 2022 nelze objednat!

Vážení zákazníci, kvůli dočasnému uzavření továrny na výrobu dřevěných podlah v Malajsii a problémům se zásobováním nebude výrobce Quick-Step přijímat žádné objednávky na dřevěné podlahy, a to až do 1. 4. 2022. Děkujeme za pochopení.

U nás zakoupíte dřevené podlahy Quickstep, více informací najdete na: Dřevené podlahy Quickstep

Esco

logo

 

 

 

Chateau 

Chateau je klasická dřevěná podlaha, která se vyznačuje hladkým broušeným povrchem, kde suky jsou tmeleny a podlaha je následně upravena tvrdým voskovým olejem.

Kolonial

Dřevěná podlaha Kolonial se vyznačuje strukturovaným povrchem. Suky jsou tmeleny a podlaha je následně upravena voskovým olejem.

Pelgrim

Dřevěná podlaha Pelgrim je charakteristická svým postaršeným vzhledem, díky speciálnímu výrobnímu procesu, kdy jsou horní plochy prken postaršovány. Suky jsou kytovány speciální směsicí oleje a pilin, čímž se umocní její starobylý vzhled. Podlaha je následně upravena tvrdým voskovým olejem.